Tüm süper çocuklar hızla toplandılar: komşu galaksinin kötü adamlarınla savaşmak için en iyilerine ihtiyaç vardı. Ama kimi göndereceklerine karar veremediler.

“Eğer onları bitirmek istiyorsak, kötü adamları duvarların arkasından görebilmemiz gerekiyor. Bu şekilde onları hiç ummadıkları bir anda yakalayabiliriz” dedi röntgen gören çocuklar.

“Onları dinleme. Kaçmamalarının tek yolu, onlardan daha hızlı gidebilmemizdir”, diye yanıtladı süper hızlı çocuklar.

“Hep uçup gidiyorlar. Uçamıyorsan en iyi süper çocuk olamazsın” dedi uçabilen çocuklar.

Çocuklar, “Bizim gücümüz olmadan bunların hiçbiri işe yaramaz” diye süper bir güçle karşılık verdi….

Tartışma bir süre daha devam etti, ta ki süper zeki çocuk, ufak tefek, sıska ve özel bir takım elbisesi bile olmayan, oldukça sıradan bir çocukla gelene kadar.

“Bu süper çocuk sorunumuzu çözecek” dedi kendinden emin bir şekilde.

“Yok canım?” Kimse inanamadı. “Hangi yetkilere sahip? O güçlü mü? Hızlı? Gizli silahları var mı? Kötü adamlarla nasıl savaşacak?” diye sordular, sinirlenerek.

“Neye sahip olduğunu bilmiyorum”, diye yanıtladı süper zeki çocuk. “Ama işe yarıyor”.

Herkes şaka olduğunu düşünerek şikâyet etti ve hepsi birbirine bağırmaya başladı.

Ama çocuğun bir tür süper gücü olmalı, çünkü birkaç saat sonra süper çocuklar tartışmayı bırakmış ve hepsinin onu komşu galaksiye göndermeyi kabul etmelerini kutluyorlardı.

Çocuk diğer galaksiye geldiğinde çok şaşırdılar: Güçleri olmayan bir süper çocuk görmemişti! Dahası, tek bir kötü adam bile yakalanmadan birkaç hafta geçti, bu yüzden onu geri göndermeye karar verdiler.

Garip bir şekilde, o kadar çok insan ona veda etti ki, liderler araştırmaya karar verdi. Hapishaneleri aradılar ve neredeyse boş oldukları söylendi. Polis, neredeyse hiç suç olmadığını ve kimsenin tutuklanmadığını açıkladı.

Gizli süper güç tekrar saldırıyor. O kadar az kötü adam kaldı ki, İstikrarsız Kötüler Birliği, güçlerinin nereden geldiğini bulmak için genci kaçırdı.

“Benim süper güçlerim yok” dedi çocuk. “İnsanları daha iyi hissettirmeye çalışıyorum- elimden geldiğince yardım ediyorum, eşyalarımı paylaşıyorum, çabuk affediyorum, her zaman gülümsüyorum…”.

Islah Edilemez Kötüler Birliği ile konuşurken, genç hokkabazlık yapıyor, şekerler dağıtıyor, kucaklaşıyor, fıkralar anlatıyor, kesintiler yapıyor, akşam yemeği hazırlıyor, orada burada yardıma koşuyordu…

Kötüler onun yanında o kadar rahatlamış hissediyorlardı ki, hepsi gitmeyi unutmuşlardı. çık ve kötü şeyler yap . Yakında hepsi inanılmaz süper gücün gerçekte ne olduğunu tam olarak anlamaya başladılar.

Ve böylece çocuk devam etti: tek bir kötü adamı yakalamadan dünyayı değiştirmek. Gücü, kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için yeterliydi, o kadar ki, kötü olmayı istemeyi bıraktılar. Sır o kadar iyi çalıştı ki diğer süper çocuklar bu yeni, özel gücü kullanmak için güçlerini unuttular.

Bu yüzden senin gibi çocukların artık süper güçleri yok. En değerli güce sahipsen neden onlara ihtiyacın olsun ki? Herhangi birinin gününü aydınlatmaya yardımcı olabilirsiniz.

Doğru. Onu kullanmaktan korkmayın. Galaksinin sana ihtiyacı var!

 

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir